Jak jeść dużo i chudnąć?

Coraz częściej, gdy pragniemy zacząć odchudzanie nie wiemy od czego zacząć. Jadamy o nieregularnych porach dnia, podjadamy między posiłkami i jednocześnie nie jesteśmy skłonni w imię pięknej sylwetki zrezygnować nie tylko z cukru, co ze słodyczy. Wszystko przez nieodpowiedni poziom glukozy, która sprawia, że coraz częściej łamiemy własne zasady i robimy krok wstecz od szczupłej figury.

dieta

Aby jeść dużo i jednocześnie uzyskać wspaniałą figurę oraz zgubić dodatkowe kilogramy jest na to sposób. Przede wszystkim powinniśmy postarać się ćwiczyć przynajmniej cztery razy w tygodniu po jednej godzinie dziennie. Najlepiej jakby były to ćwiczenia spersonalizowane, to znaczy, dostosowane do naszych potrzeb. Gdy przykładowo pragniemy zrzucić kilogramy i chcemy mieć płaski brzuch nie wystarczy tylko zrobienie stu brzuszków dziennie czy kilkunastu przysiadów. Należy regularnie chodzić na basen, a także siłownię, aby nasza kondycja była bardzo doba, a ciało przyzwyczajone do ruchu. W diecie najważniejsze poza sportem jest również to, aby zwracać uwagę na to, co spożywamy. Organizm w trakcie trwającej kuracji odchudzającej potrzebuje nie mniej, a więcej pożywienia, aby mógł normalnie funkcjonować. Jeśli dostaje mniej oczekuje na jedzenie i osłabia się nasz metabolizm. Natomiast, jeśli spożywamy umiarkowane dawki (co nie znaczy mniejsze!) i dodatkowo uprawiamy sport bardzo ważne jest to, aby w ciągu pół godziny po zakończonym treningu coś przegryźć. Pamiętamy jednak o tym, aby nie było to nic słodkiego i miejmy na uwadze to, w jakich częstotliwościach spożywamy posiłki.

4 komentarze so far.

  1. formerxplode pisze:

    Fantastyczny opis, gratuluję kreatywnego i sprytnego podejścia do tematu.

  2. warto żyć zdrowo oraz aktywnie.

  3. dieta na mase pisze:

    Po prostu super nie wiem jak dziękować autorowi dzięki niemu udało mi się podejście treściwie do własnego organizmu.

  4. Kaśka pisze:

    Zdrowie dla urody to coś o co trzeba się starać całe życie. Nie dobrze, że tak mało jest stron jak ten o tej tematyce. Trudno, nie każdemu zdrowa uroda jest priorytetem