Ranking spalaczy tłuszczu

Spalacze tłuszczu lub tzw. termogeniki, to środki wspomagające proces odchudzania się. Oczywiście ich oferta rynkowa jest niezwykle bogata, co sprawia, że wybór odpowiedniego preparatu lub ich zestawu potrafi być równie niezwykle problematyczny.

Przy wyborze tym, konsumenci bardzo często sięgają po rankingi tychże produktów, traktując je niejako drogę na skróty. I bardzo słusznie. Ważnym jest jednak, aby droga posiadała pewne określone cechy – inaczej zapomnijmy, aby nią podążyć. Tymi cechami są oczywiście kryteria, jakie powinny spełniać brane pod uwagę preparaty, a są nimi: najwyższa skuteczność, aktualność, bezpieczeństwo dla zdrowia i życia oraz opinia o nich użytkowników.

diet-617756_1280

Taki właśnie ranking masz przed oczami. Aby był on jeszcze bardziej klarowny, został on dodatkowo podzielony na poszczególne kategorie – co wybór odpowiedniego środka lub ich zestawu powinno uczynić jeszcze łatwiejszym i pewniejszym.

 

KATEGORIA 1

Termogeniki – ranking najlepszych preparatów odchudzających

1. OxyMax XT http://www.muscle-zone.pl/termogeniki/oxymax-xt-60-kaps

OxyMax XT jest liderem rynku, jeśli chodzi o preparaty o właściwościach odchudzających. Poza tym, że jest niezwykle skuteczny, to jeszcze sprzyja redukcji zmęczenia zarówno fizycznego i psychicznego, wzrostowi hormonu szczęścia (dopaminy) oraz energii.

2. Phenadrol http://www.muscle-zone.pl/termogeniki/phenadrol-60-kaps

Phenadrol zasłynął na rynku spalaczy tłuszczu swoją wyjątkową właściwością, jaką jest powstrzymywanie zgubnego uczucia łaknienia. Poza tym, wykazany został również jego niemały wpływ na oczyszczanie organizmu z toksyn.

  1. GAT Jet Fuel Superburn http://www.muscle-zone.pl/termogeniki/jetfuel-superburn-120-kaps

GAT Jet Fuel Superburn imponuje przede wszystkim technologią, jaka się w nim kryje, a konkretnie substancjom aktywnym zdolnym przenikać do najgłębszych warstw tłuszczu, którego nie tylko potrafi znacznie ograniczyć, ale i wydobyć z niego energię.

4. Lipodrene http://www.muscle-zone.pl/termogeniki/lipodrene-100-tab

Lipodrene to przede wszystkim bardzo skuteczny i nowatorski skład. Pozwala on zarówno z powodzeniem pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, w wyniku przyspieszenia metabolizmu, jak i podnieść poziom energii.

Lipodrene Hardcore http://www.muscle-zone.pl/termogeniki/lipodrene-hardcore-90-tab

lipodrene-hardcore-235x355

Lipodrene Hardcore  to wysoce zaawansowana kompozycja skutecznie działających składników przyspieszających redukcję tkanki tłuszczowej. Produkt został opracowany tak, aby maksymalnie wspomóc utratę zbędnych kilogramów.

  1. Tight http://www.muscle-zone.pl/termogeniki/tight-60-kaps

Tight również charakteryzuje bardzo wysoka skuteczność w walce ze zbędnymi kilogramami. Co bardzo ważne, ofiarą tej walki nie staje się ta masa, na której zachowaniu nam zależy, a więc mięśniowa.

6. Cannibal Inferno http://www.muscle-zone.pl/termogeniki/chaos-pain-cannibal-inferno-90-kaps

Cannibal Inferno swoją nazwę zawdzięcza niezwykle wysokiej skuteczności w walce ze zbędnymi kilogramami. Jego właściwości cieszą się równie dobrą sławą, jeśli chodzi o odzyskiwanie energii.

KATEGORIA 2

Inne spalacze – ranking najlepszych preparatów odchudzających o dodatkowym działaniu

  1. DCP 2.0  http://www.muscle-zone.pl/fat-burnery-nie-podnoszace-cisnienia/bps-dcp-20-180-kaps

DCP 2.0 poza niezwykle wysoką skutecznością w walce ze zbędną tkanką tłuszczową, wyróżnia się on również swoim brakiem wpływu na ciśnienie tętnicze, tzn. jego zażywanie nie grozi jego podniesieniem, przez co stanowi on spalacz tłuszczu numer jeden dla osób cierpiącym na tą dolegliwość.

2. Cannibal Claw http://www.muscle-zone.pl/regulacja-metabolizmu/chaos-and-pain-cannibal-claw-60-kaps

Cannibal Claw to kolejna odchudzająca propozycja od firmy Chaos & Pain. Podobnie jak wcześniejsza propozycja, obchodzi się z tłuszczem w sposób drastyczny – przyspiesza pracę tarczycy oraz metabolizm, dzięki czemu zapewnia spalenie sporych ilości tłuszczu.

3. Yohimbine HCL Hades’s Hegemony http://www.muscle-zone.pl/spalacze-tluszczu/yohimbine-hcl-100-kaps

Yohimbine HCL

Yohimbine  jest to produkt pochodzenia naturalnego, wykazujący fenomenalne właściwości degradujące oporną tkankę tłuszczową. Ponadto znany jest również ze swojego działania pobudzającego oraz podnoszący libido.

  1. Yohimbine http://www.mz-store.co.uk/fat-burners/sns-yohimbine-2-5-100-caps.html?pl

Yohimbine to specyficzna propozycja, ale znajdująca wielu fanów – zarówno ze względu na swoje właściwości odchudzające, jak i podnoszące libido.

  1. Lean FX  http://www.muscle-zone.pl/fat-burnery-nie-podnoszace-cisnienia/athletic-xtreme-lean-fx-84-kaps

Lean FX jest kolejnym z preparatów, który poza wsparciem w walce z nadmiarem tłuszczem, oferuje również poprawę funkcjonowania tarczycy, a do tego obniża również poziom kortyzolu w organizmie.

Lean Xtreme http://www.muscle-zone.pl/fat-burnery-nie-podnoszace-cisnienia/lean-xtreme-90-kaps

lean-xtreme-90caps-235x355
Lean Xtreme to kompleksowy preparat, którego główne działanie polega na odczuwalnym przyspieszeniu tempa spalania energii zapasowej w postaci tkanki tłuszczowej. Skutkuje to wzrostem poziomu energii, zmniejszeniem katabolizmu poprzez redukcje poziomu kortyzolu, oraz niweluje poczucie głodu.

6.Brawn Venom Complex http://www.mz-store.co.uk/thermogenic-fat-burners/brawn-venom-compact-98g.html?pl

Brawn Venom Complex pozwala pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej w szybkim tempie. Zawdzięcza on to swej zdolności do uruchamiania procesu termogenezy na niemal trwale, dzięki czemu kalorie ulegają niemal permanentnemu spalaniu.

KATEGORIA 3

Boostery – ranking najlepszych preparatów podnoszących poziom testosteronu

1. Terminator-Test – http://www.muscle-zone.pl/mixy-podnoszace-testosteron/terminator-test-90-kaps

killer-labz-terminator-test-235x355

Terminator-Test jest środkiem wielokierunkowo wspierającym funkcjonowanie organizmu mężczyzny, który zwiększając stężenie wolnego testosteronu oraz obniżając aktywność kortyzolu, kreuje optymalne środowisko dla poprawy wyników sportowych.


2.  Alphamax  http://www.muscle-zone.pl/mixy-podnoszace-testosteron/alphamax-120-kaps

Alphamax charakteryzują idealnie dobrane dawki składników – sprawdzone i optymalne. Dzięki temu uchodzi on za najlepszą propozycję dla mężczyzn w zakresie regulacji hormonalnej.

3. AD-3 PCT  http://www.muscle-zone.pl/pct-post-cycle-therapy/ad3-pct-60-kaps

AD-3 PCT dzięki zawartości Armistine obniżającego poziom estrogenu oraz podnoszącego poziom testosteronu, uważany jest za jeden z najlepszych boosterów na rynku. Jego niewątpliwym pozytywnym wyróżnikiem jest to, że potrafi on chronić wątrobę.

4. Arbuterol  http://www.muscle-zone.pl/diuretyki/arbuterol-60-tab

Arbuterol to najlepsza propozycja dla tych, którzy chcieliby wyeksponować lub jeszcze bardziej wyeksponować swoją rzeźbę ciała. Środek ten umożliwia to dzięki swej zdolności do usuwania nadmiaru wody z organizmu, znajdującej tuż pod skórą.

Dodatki do spalaczy nie zawierających johimbiny

1. Performax Labs TA2 Max (http://www.muscle-zone.pl/spalacze-tluszczu/ta2-max-90-kaps)

ta2-max-235x355

TA2 MAX to jeden z najlepszych preparatów redukujących tkankę tłuszczową. Dobór najważniejszych składników takich jak ekstrakt z rauvolfia serpentina, w której kluczową role pełni alfa johimbina wspierana alkaloidami piper nigrum niweluje tłuszcz w bardzo efektywny sposób.

Wiele osób zamieszczało pochlebne opinie o spalaczu firmy Analyzed Supplements Target A2 opartym na tym samym składniku aktywnym, natomiast w TA2 Max mamy synergistyczne działanie z piperyną, co owocuje dużo lepszymi efektami w walce z niechcianym tłuszczem! Dodatkowo TA2 Max jest w dużo niższej cenie, dzięki czemu walka z tkanką tłuszczową nie zrujnuje Twojego budżetu.

2. Target -A2 – http://www.muscle-zone.pl/spalacze-tluszczu/pure-target-a2-90-kaps

Target-A2

Target-A2 –  jest preparatem skutecznie redukującym zbędną tkankę tłuszczową. Zawiera jedynie najskuteczniejszy składnik wzmagający lipolizę. Jest oparty na ekstrakcie z Rauwolfia serpentina zasobnym w alfa-johimbinę. Jest idealnym dodatkiem do skutecznych spalaczy nie zawierających johimbiny.

3. Stimerex Hardcore – http://www.muscle-zone.pl/termogeniki/stimerex-hardcore-90-tab

stimerex-hardcore-235x355

Stimerex Hardcore to bezkonkurencyjny suplement z kategorii reduktorów tłuszczu. Jest to nie tylko jeden z najmocniejszych produkowanych obecnie spalaczy tłuszczu, lecz także suplement nie ustępujący działaniem nieprodukowanych już kultowych spalaczy.

KATEGORIA 4

Najlepsze zestawy skutecznie redukujące tkankę tłuszczową – ranking

1) Oxymax Lean FX + Alphamax

2) DCP 2.0 + Arbuterol Lean FX

3) Venom DCP 2.0 + Cannibal Claw Alphamax (mężczyźni) lub Arbuterol (kobiety)

One Response so far.

  1. Sotodrol pisze:

    Przyjemnie się to czytało. Tekst dał sporo do myślenia. Wszystko dla zdrowia i urody! Pozdrawiam Autora!