We współczesnym świecie pojawiło się wiele złotych środków na to, aby zawsze pięknie wyglądać i cieszyć się smukłą sylwetką, która będzie podziwiana przez innych. Jeśli nadal poszukujesz recepty na szczupłą figurę i pragniesz podobać się sobie bardziej sprawdź poniższe diety odchudzające, które charakteryzują się ponad przeciętną skutecznością i na pewno pozwolą Ci szybko osiągnąć zamierzone rezultaty.

Dietami godnymi polecenia są przede wszystkim dieta proteinowa, dieta przetworowa, dieta złożona z pięciu dań, dieta niskokaloryczna.

odrzywianie

 

Pierwszą dietą, która jest rekomendowana dla wszystkich jest dieta proteinowa zwana często dietą dukana. Polega ona na spożywaniu poszczególnych posiłków w określonych etapach czasu. W pierwszym tygodniu należy zadbać o spożywanie chudego mięsa oraz nabiału. To bardzo  ważny etap, ponieważ wtedy organizm musi przygotować się na zmiany, a my zaczynamy wówczas odchudzanie z głową. Kolejnym etapem jest faza, w której możemy zacząć przygotowywanie posiłków z warzywami w roli głównej, ale bez rezygnacji z mięsa. Co pięć dni należy zmieniać menu, czyli spożywać mięso przez pierwszych pięć dni, potem warzywa i tak na zmianę. Następną fazą jest utrzymanie uzyskanej wagi, a czas trwania tego etapu jest ściśle powiązany z ilością zrzuconych kilogramów. Choć, brzmi to nieco skomplikowane, w gruncie rzeczy jest naprawdę dziecinnie proste! Tutaj nadal musimy pozostać wierne naszym dobrym nawykom odżywiania, których się nauczyłyśmy. Następnie aby utrzymać efekty odchudzania bardzo ważny jest kolejny etap. W tym celu bardzo ważne jest to, aby spożywać nadal produkty bogate w nabiał i chude mięso oraz nie rezygnować z warzyw. Postarajmy się jednak zrezygnować z cukru, dla dobra naszych efektów odchudzania.

1 Komentarz

  • formxplode Dodane 18 listopada 2015 14:26

    Genialnie napisane cieszę się, że udało mi się trafić na tak dobrze opracowany serwis.

Komentarze zostały wyłączone.