PŁASKI BRZUCH

Płaski brzuch to marzenie wielu z nas. Chcemy doskonale wyglądać, pragniemy nosić ubrania doskonale podkreślające naszą talię i brzuch niczym deska. Niestety, dla większości jest to najbardziej newralgiczne miejsce, z jakim tak trudno jest sobie poradzić. Stawiamy na aktywność, stosujemy diety, a mimo wszystko oporna tkanka tłuszczowa nie chce stamtąd zejść. I co z tym zrobić.

Co na płaski brzuch okaże się być najlepszym z możliwych rozwiązaniem? Wielu stosujemy środki odchudzające, które mają na celu spalić tkankę tłuszczową i otrzymać efekt, na jakim nam zależy. Niestety, takie środki niosą za sobą wiele skutków ubocznych, dlatego też lepiej jest postawić na naturalne rozwiązania, które mogą okazać się tak samo skuteczne, a do tego zdrowe. Wśród produktów przyspieszających rozkład tłuszczu zaliczyć możemy różnorodne zioła, które na pewno okażą się być bardzo skuteczne w ich stosowaniu. Jak mieć płaski brzuch? Stosując zioła w diecie, stawiając na regularne, zbilansowane posiłki, żyjąc aktywnie. Ale po kolei… 😉

Spalacze tłuszczu – odpowiedni wybór

Można postawić na spalacze syntetyczne w postaci różnego rodzaju produktów, często dostępnych w sposób nielegalny. Działają one, prowadzą do redukcji masy ciała, ale często są one bardzo niebezpieczne, co może skutkować dużym zagrożeniem, zarówno dla naszego zdrowia, a nawet i życia. Naturalne spalacze tłuszczu to roślinne składniki, które mają działanie lipolityczne. Dlaczego właśnie one? Bo nie niszczą naszego układu nerwowego, nie wpływają negatywnie na pracę naszego serca i nadnerczy, nie działają źle na nasze samopoczucie. Każda osoba, która chce uzyskać płaski brzuch do wakacji, wykorzystując proste rozwiązania może to osiągnąć, ciesząc się na plaży taką figurą, o jakiej tylko sobie zamarzy.  Po co więc wybierać syntetyczne trucizny, które mogą nam zniszczyć zdrowie i zrobić w organizmie totalną rewolucję, jeśli poprzez naturalne zioła można w pełni działać na organizm stymulująco, redukując proces spalania tkanki tłuszczowej.

Jeśli chcesz uzyskać opowiedz, jak mieć płaski brzuch w 3 dni – nie odpowiemy Tobie dobrze na to pytanie. Nie ma bowiem cudu, który byłby w stanie nam to zagwarantować. Oczywiście, jeśli stosujemy niewłaściwą dietę i brzuch jest nabrzmiały lub znajduje się w nim za dużo wody, to trzydniowa ,,głodówka” może sprawić, że zmieścimy się w sukienkę, która jeszcze kilka dni temu była niemożliwa do założenia. Jeśli jednak chcemy uzyskać płaski brzuch bez diety cud, ale przy wykorzystaniu racjonalnego jedzenia i odpowiedniej aktywności i przy zażywaniu stosownych ziół, jak najbardziej możemy tego dokonać.

Zioła na płaski brzuch:

  1. Garcinia Cambogia

Roślina ta posiada owoce, które zawierają duże ilości kwasu hydroksycytrynowego – HCA. Działa on na redukcję masy ciała, jest zdolny do hamowania przemiany spożywanych węglowodanów w tłuszcze, utrudnia magazywanie energii w postaci tkanki tłuszczowej. Kwas zwiększa proces termogenezy, a także pozwala uzyskać szybciej uczucie sytości. Nie jemy więc tak dużo i nie czujemy głodu zbyt szybko. Oprócz tego, że działa ona tak jak powinna, nie oddziałuje negatywnie na układ nerwowy i nie przyspiesza pracy serca czy wzrostu ciśnienia krwi.

  1. Pieprz czarny

Jest to roślina zawierająca tak zwaną piperynę, która wykazuje silne właściwości termogeniczne. Przyczynia się do rozkładu tłuszczu w procesie lipolizy. I to, co ważne, chroni przed rozpadem białek mięśniowych. Pobudza wydzielanie soków trawiennych, poprawia ukrwienie tkanek, wpływa pozytywnie na nasz układ pokarmowy, zwiększa intensywność zużywania tłuszczów zapasowych.

  1. Pokrzywka indyjska

Jest to roślina posiadająca duże ilości coleonolu, który inaczej zwany jest forskoliną. Działa na układ krążenia, na układ oddechowy i moczowy, leczy bezsenność, ale również i ma ogromne znaczenie dla redukcji tkanki tłuszczowej. Nasila lipolizę, hamuje syntezę lipidów w komórkach tkanki tłuszczowej żółtej, co wpływa na ograniczanie magazynowanie energii w adipocytach. Dzięki zażywaniu tej pokrzywy, uwalnia tłuszcz zapasowy i pozwala użyć go w postaci energii wykorzystywanej na treningu do pracy nad mięśniami. Co więcej, to właśnie forskolina zawarta w pokrzywie wpływa pozytywnie na pracę tarczycy.

  1. Morszczyn pęcherzykowaty

Jest to glon, który posiada wiele składników odżywczych wpływających na proces redukcji masy ciała. Wpływa na procesy przemiany materii, powoduje szybkie uzyskanie uczucia sytości, zapobiega zaparciom. Zwiększa utlenianie tłuszczów i cukrowców.

Co jeść na płaski brzuch? Jak osiągnąć płaski brzuch? Z pewnością wielu z nas wciąż zadaje sobie to pytanie. Prawdą jest, że brzuch robimy w kuchni i jedynie aktywność jest formą wspomagania jego doskonałego wyglądu, ale to co jemy ma najbardziej istotne znaczenie do tego, jak on wygląda. Warto postawić na pięć posiłków dziennie. Wybierać owoce, warzywa, odpowiednio poddane obróbce termicznej mięso i ryby, stawiać na węglowodany złożone. Można jeść zdrowo, kolorowo i smacznie, ciesząc się płaskim brzuchem każdego dnia. A jeśli zastanawiamy się, dieta czy ćwiczenia na płaski brzuch – odpowiedz jest jedna, zarówno dobre menu każdego dnia, jak również i aktywność fizyczna na co dzień. To recepta by mieć taki brzuch, o jakim tylko sobie zamarzymy.

Dodaj swój komentarz. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką*