Z pewnością spotkaliście się z ogromną liczbą preparatów aminokwasów, chcą po nie sięgnąć, i z pewnością wybór jednego z nich nie należał do łatwych. Być może też, w jego wyborze pomógł Wam jakichś internetowy ranking, przekonujący Was o wartości poszczególnych produktów.

Poniższy ranking również to robi, jednak w odróżnieniu od innych nie zasypuje Was wieloma nazwami, kategoriami czy typami tych produktów, wcale nie ułatwiając Wam zadania, a tak naprawdę czyniąc go bardziej złożonym.

Dzięki temu rankingowi, staniecie przez wyborem preparatu zaledwie spośród trzech propozycji – najlepszych, najbezpieczniejszych oraz najbardziej aktualnych.

O aminokwasach słów kilka.

Aminokwasy są niezwykle istotnymi dla ludzkiego organizmu związkami chemicznymi, które to organizm potrafi wytworzyć samodzielnie, ale i do których produkcji wyraźnie potrzebuje wsparcia w postaci odpowiednich suplementów. Związki te pełnią rozmaite role w organizmie, a do najważniejszych z nich należą przyspieszenie anabolizmu i zwolnienie katabolizmu – dwóch procesów niezwykle ważnych w przypadku osób uprawiających aktywność fizyczną.

O BCAA również słów kilka?

BCAA jest angielską nazwą (jej skrótem) aminokwasów rozgałęzionych, niezastąpionych w procesie budowania czystej masy mięśniowej. Co jest ich ogromną zaletą, wspierają one również z powodzeniem proces odchudzania się, redukowania zbędnych pokładów tłuszczu w organizmie. Dobrze znane są również ich powysiłkowe właściwości regeneracyjne.

Ranking najlepszych produktów aminokwasowych (BCAA).

1) BCAA Powder KUP TERAZ

BCAA Powder to najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione. Ich głównymi funkcjami jest ograniczanie rozpadu i nasilanie odbudowy białek, poprawienie bilansu azotowego oraz regulacja gospodarki tłuszczowej i węglowodanowej. Poza tym, pomaga on chronić mięśnie przed katabolizmem, wspomaga anabolizm, zwiększa siłę mięśniową oraz przyspiesza regenerację.

2) Purple Wrath – KUP TERAZ

Purple Wrath to produkt zawierający w sobie mieszankę aminokwasów niezbędnych (EAA), aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) oraz związków zwiększających zdolność wysiłkową organizmu (siła, wytrzymałość, etc.). Poza tym, do jego najważniejszych funkcji należy również przyspieszenie regeneracji oraz zwiększenie masy mięśniowej.

3) XTEND KUP TERAZ

scivation-xtend-90serv-new-235x355

Xtend firmy Scivation to kompleksowy środek zawierający szereg aminokwasów niezbędnych do prawidłowej pracy mięśni oraz ich ochrony w procesach redukcyjnych. Dzięki nim przyśpieszona zostaje regeneracja mięśni po intensywnych treningach oraz wzrasta tempo syntezy protein. Dodatkowym składnikiem w XTEND jest jabłczan cytruliny który stymuluje tlenowe wytwarzanie energii przez mięśnie podczas wysiłku!

4) BCAA G-FORCE – KUP TERAZ

BCAA G-FORCE to preparat zawierający optymalne proporcje aminokwasów rozgałęzionych: L-Leucyny, L-Waliny i L-Izoleucyny, a także wysoką dawkę mikrorozdrobnionej L-Glutaminy. Składniki te nasilają przebieg procesów anabolicznych (budowy), umożliwiając szybki przyrost czystej tkanki mięśniowej. BCAA i L-Glutamina wykazują wyjątkowo silne działanie antykataboliczne, przez co znacząco przyspieszają regenerację mięśni. Preparat ten zwiększa siłę i wydolność podczas ciężkich i długotrwałych ćwiczeń oraz zapobiega objawom przemęczenia i przetrenowania.