Spalacze tłuszczu lub tzw. termogeniki, to środki wspomagające proces odchudzania się. Oczywiście ich oferta rynkowa jest niezwykle bogata, co sprawia, że wybór odpowiedniego preparatu lub ich zestawu potrafi być równie niezwykle problematyczny.

Przy wyborze tym, konsumenci bardzo często sięgają po rankingi tychże produktów, traktując je niejako drogę na skróty. I bardzo słusznie. Ważnym jest jednak, aby droga posiadała pewne określone cechy – inaczej zapomnijmy, aby nią podążyć. Tymi cechami są oczywiście kryteria, jakie powinny spełniać brane pod uwagę preparaty, a są nimi: najwyższa skuteczność, aktualność, bezpieczeństwo dla zdrowia i życia oraz opinia o nich użytkowników.

diet-617756_1280

Taki właśnie ranking masz przed oczami. Aby był on jeszcze bardziej klarowny, został on dodatkowo podzielony na poszczególne kategorie – co wybór odpowiedniego środka lub ich zestawu powinno uczynić jeszcze łatwiejszym i pewniejszym.

 

1. Lipodrene HardcoreKup Teraz

Lipodrene Hardcore DMAA

Lipodrene Hardcore  to wysoce zaawansowana kompozycja skutecznie działających składników przyspieszających redukcję tkanki tłuszczowej. Produkt został opracowany tak, aby maksymalnie wspomóc utratę zbędnych kilogramów.

 

2. AlphamindKup Teraz

Alphamind v2

Alphamind v2 to spalacz tłuszczu pozbawiony silnych stymulantów, a więc również dla przydatny kobiet. Dopracowany skład względem pierwszej wersji działa skuteczniej na rozpad tkanki tłuszczowej, ale i posiada szereg dodatkowych właściwości pomocnych w okresie intensywnych ćwiczeń.

 

3. SynadreneKup Teraz

Synadrene

Synadrene to dla osób znających się na suplementach wyznacznik skuteczności wśród spalaczy tłuszczu. Silna formuła lipolityczna, połączona ze stymulantami oraz substancjami tłumiącymi apetyt to gwarancja sukcesu w odchudzaniu! Synadrene to silny termogenik, nie jest wskazany dla osób wrażliwych na stymulanty.

 

4. Red SkyKup Teraz

Red Sky

Red Sky zadebiutował na rynku pod koniec 2017 roku. Poprzez wyróżniający się skład i doprecyzowane proporcje substancji aktywnych został szybko ochrzczony jako „nowy venom”. Dobór uzupełniających się składników pozwala kompleksowo zadziałać na redukcję tkanki tłuszczowej, preparat zapewnia odpowiednie pobudzenie i zwiększoną termogenezę.

 

5. DexaprineKup Teraz

Dexaprine

Dexaprine to niewielkie opakowanie bardzo silnego spalacza. Zaledwie 45 porcji wystarcza na ponad 40 dni, które w połączeniu z odpowiednią dietą oraz aktywnością przynosi spektakularne efekty w walce z tkanką tłuszczową. Suplement zawiera duże porcje stymulantów, dlatego zalecamy stosować go rano, aby uniknąć problemu z zasypianiem.

 

6. ExterminatorKup Teraz

Exterminator

Exterminator to termogenik mocno maksymalizujący efekty naszych ćwiczeń oraz diety. Dzięki niemu możemy spalić pożądaną ilość tkanki tłuszczowej w dużo krótszym czasie niż do tej pory!

 

Termogeniki – ranking najlepszych preparatów odchudzających

 

1. OxyMax XT – KUP TERAZ

OxyMax XT jest liderem rynku, jeśli chodzi o preparaty o właściwościach odchudzających. Poza tym, że jest niezwykle skuteczny, to jeszcze sprzyja redukcji zmęczenia zarówno fizycznego i psychicznego, wzrostowi hormonu szczęścia (dopaminy) oraz energii.

2. Phenadrol – KUP TERAZ

Phenadrol zasłynął na rynku spalaczy tłuszczu swoją wyjątkową właściwością, jaką jest powstrzymywanie zgubnego uczucia łaknienia. Poza tym, wykazany został również jego niemały wpływ na oczyszczanie organizmu z toksyn.

 

  1. GAT Jet Fuel Superburn – KUP TERAZ

GAT Jet Fuel Superburn imponuje przede wszystkim technologią, jaka się w nim kryje, a konkretnie substancjom aktywnym zdolnym przenikać do najgłębszych warstw tłuszczu, którego nie tylko potrafi znacznie ograniczyć, ale i wydobyć z niego energię.

4. Tight – KUP TERAZ

Tight również charakteryzuje bardzo wysoka skuteczność w walce ze zbędnymi kilogramami. Co bardzo ważne, ofiarą tej walki nie staje się ta masa, na której zachowaniu nam zależy, a więc mięśniowa.

5. Cannibal Inferno – KUP TERAZ

Cannibal Inferno swoją nazwę zawdzięcza niezwykle wysokiej skuteczności w walce ze zbędnymi kilogramami. Jego właściwości cieszą się równie dobrą sławą, jeśli chodzi o odzyskiwanie energii.

 

KATEGORIA 2

Inne spalacze – ranking najlepszych preparatów odchudzających o dodatkowym działaniu

 

  1. DCP 2.0 – KUP TERAZ

DCP 2.0 poza niezwykle wysoką skutecznością w walce ze zbędną tkanką tłuszczową, wyróżnia się on również swoim brakiem wpływu na ciśnienie tętnicze, tzn. jego zażywanie nie grozi jego podniesieniem, przez co stanowi on spalacz tłuszczu numer jeden dla osób cierpiącym na tą dolegliwość.

2. Cannibal Claw – KUP TERAZ

Cannibal Claw to kolejna odchudzająca propozycja od firmy Chaos & Pain. Podobnie jak wcześniejsza propozycja, obchodzi się z tłuszczem w sposób drastyczny – przyspiesza pracę tarczycy oraz metabolizm, dzięki czemu zapewnia spalenie sporych ilości tłuszczu.

3. Yohimbine HCL Hades’s Hegemony KUP TERAZ

Yohimbine HCL

Yohimbine  jest to produkt pochodzenia naturalnego, wykazujący fenomenalne właściwości degradujące oporną tkankę tłuszczową. Ponadto znany jest również ze swojego działania pobudzającego oraz podnoszący libido.

 

  1. Yohimbine – KUP TERAZ

Yohimbine to specyficzna propozycja, ale znajdująca wielu fanów – zarówno ze względu na swoje właściwości odchudzające, jak i podnoszące libido.

 

  1. Lean FX  – KUP TERAZ

Lean FX jest kolejnym z preparatów, który poza wsparciem w walce z nadmiarem tłuszczem, oferuje również poprawę funkcjonowania tarczycy, a do tego obniża również poziom kortyzolu w organizmie.

Lean Xtreme KUP TERAZ

lean-xtreme-90caps-235x355
Lean Xtreme to kompleksowy preparat, którego główne działanie polega na odczuwalnym przyspieszeniu tempa spalania energii zapasowej w postaci tkanki tłuszczowej. Skutkuje to wzrostem poziomu energii, zmniejszeniem katabolizmu poprzez redukcje poziomu kortyzolu, oraz niweluje poczucie głodu.

6Brawn Venom Complex – KUP TERAZ

Brawn Venom Complex pozwala pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej w szybkim tempie. Zawdzięcza on to swej zdolności do uruchamiania procesu termogenezy na niemal trwale, dzięki czemu kalorie ulegają niemal permanentnemu spalaniu.

 

KATEGORIA 3

Boostery – ranking najlepszych preparatów podnoszących poziom testosteronu

1. Terminator-Test – KUP TERAZ

killer-labz-terminator-test-235x355

Terminator-Test jest środkiem wielokierunkowo wspierającym funkcjonowanie organizmu mężczyzny, który zwiększając stężenie wolnego testosteronu oraz obniżając aktywność kortyzolu, kreuje optymalne środowisko dla poprawy wyników sportowych.


2.  Alphamax – KUP TERAZ

Alphamax charakteryzują idealnie dobrane dawki składników – sprawdzone i optymalne. Dzięki temu uchodzi on za najlepszą propozycję dla mężczyzn w zakresie regulacji hormonalnej.

3. AD-3 PCT – KUP TERAZ

AD-3 PCT dzięki zawartości Armistine obniżającego poziom estrogenu oraz podnoszącego poziom testosteronu, uważany jest za jeden z najlepszych boosterów na rynku. Jego niewątpliwym pozytywnym wyróżnikiem jest to, że potrafi on chronić wątrobę.

4. Arbuterol   KUP TERAZ

Arbuterol to najlepsza propozycja dla tych, którzy chcieliby wyeksponować lub jeszcze bardziej wyeksponować swoją rzeźbę ciała. Środek ten umożliwia to dzięki swej zdolności do usuwania nadmiaru wody z organizmu, znajdującej tuż pod skórą.

 

Dodatki do spalaczy nie zawierających johimbiny

1. Performax Labs TA2 Max – KUP TERAZ

ta2-max-235x355

TA2 MAX to jeden z najlepszych preparatów redukujących tkankę tłuszczową. Dobór najważniejszych składników takich jak ekstrakt z rauvolfia serpentina, w której kluczową role pełni alfa johimbina wspierana alkaloidami piper nigrum niweluje tłuszcz w bardzo efektywny sposób.

 

Wiele osób zamieszczało pochlebne opinie o spalaczu firmy Analyzed Supplements Target A2 opartym na tym samym składniku aktywnym, natomiast w TA2 Max mamy synergistyczne działanie z piperyną, co owocuje dużo lepszymi efektami w walce z niechcianym tłuszczem! Dodatkowo TA2 Max jest w dużo niższej cenie, dzięki czemu walka z tkanką tłuszczową nie zrujnuje Twojego budżetu.

2. Target -A2 – KUP TERAZ

Target-A2

Target-A2 –  jest preparatem skutecznie redukującym zbędną tkankę tłuszczową. Zawiera jedynie najskuteczniejszy składnik wzmagający lipolizę. Jest oparty na ekstrakcie z Rauwolfia serpentina zasobnym w alfa-johimbinę. Jest idealnym dodatkiem do skutecznych spalaczy nie zawierających johimbiny.

3. Stimerex Hardcore – KUP TERAZ

stimerex-hardcore-235x355

Stimerex Hardcore to bezkonkurencyjny suplement z kategorii reduktorów tłuszczu. Jest to nie tylko jeden z najmocniejszych produkowanych obecnie spalaczy tłuszczu, lecz także suplement nie ustępujący działaniem nieprodukowanych już kultowych spalaczy.

KATEGORIA 4

Najlepsze zestawy skutecznie redukujące tkankę tłuszczową – ranking

1) Dla mężczyzn: Alphamind + Yohimbine 2.5 + Diuretic Extreme

2) Dla kobiet: Hellburner for Hers + Yohimbine 2.5

3) Najlepsze suplementy na oporną tkankę tłuszczową: Red Wasp + Vasoburn + Johimbine

4) Zestaw bez stymulantów: Coleus Forskohlii + Niacinamide – więcej o tym połączeniu przeczytasz tutaj!

1 Komentarz

  • Sotodrol Dodane 16 listopada 2015 22:30

    Przyjemnie się to czytało. Tekst dał sporo do myślenia. Wszystko dla zdrowia i urody! Pozdrawiam Autora!

Komentarze zostały wyłączone.